Anasayfa / Android Oyunlar / Clash of Clans Taş Hileli Apk indir – Clash of Clans Hile indir – v10.134.11

Clash of Clans Taş Hileli Apk indir – Clash of Clans Hile indir – v10.134.11

Clash of Clans Sınırsız Taş Hileli Apk, oyuncuları tarafından çok sık aranan bir hile olduğu için, her güncelleme sonunda sitemize yeni sürümünü eklediğimiz bir hileli mod‘dur.

Supercell firmasının ünlü strateji oyununda ki amacınız, kurduğunuz ve yönettiğiniz köyü geliştirerek savunma ve saldırı alanlarında güçlenmektir. Saldırı alanında askeri yönden güçlenerek, diğer oyuncuların köylerine baskınlar yaparak onların doğal kaynaklarını sömürebilir, bu yağmaladığınız kaynakları ise köyünüzü geliştirmekte ve asker üretiminde kullanabilirsiniz. Ancak saldırı yönünde güçlenmeniz yalnız başına yeterli değildir, aynı oranda savunmanızı da güçlendirmek zorundasınız çünkü, diğer köy muhtarları da sizin köyünüze baskınlar düzenleyerek kaynaklarınızı çalabiliyorlar.

Oyun içerisinde altın, iksir ve yeşil taşlar çok büyük önem arz ettiği ve toplanması da zor olabildiği için sizlere yeşil taş hileli apk dosyasını veriyoruz. Böylece oyun içerisinde çok zorlanmadan köyünüzü son seviyeye kadar hızlı bir şekilde geliştirerek rakiplerinize karşı büyük bir üstünlük sağlayabilirsiniz.

Dil: Türkçe

Geliştirici Firma: Supercell

Sürüm: 10.134.11

Boyut: 119 MB

Kurulum

Kurulum

İndirdiğiniz “Clash-of-Clans-HileliMOD-v763-Hemenindir.ORG.apk” dosyasını herhangi bir dosya yöneticisi uygulamasıyla bulup dokunarak kurabilirsiniz. Kurulumun ardından oyuna girerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde hile zaten kendiliğinden aktif olacaktır.

Apk indir  Alternatif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir