Anasayfa / Android Oyunlar / Clash Royale Hileli MOD Apk indir – Clash Royale Sınırsız Kaynak Hilesi – v2.2.3

Clash Royale Hileli MOD Apk indir – Clash Royale Sınırsız Kaynak Hilesi – v2.2.3

Clash Royale Hileli Apk, strateji oyunu severler ve özellikle eski Clash of Clans Hileli Apk oyuncuları tarafından oldukça fazla oynanan, Android platformunun en popüler oyunlarından birisi olduğu için, son sürüm hileli mod apk olarak sitemize eklenmiştir.

Oyunda ki amacınız; çeşitli hero kartlarını biriktirerek, savaş esnasında bu kartlarla hero’ları çağırıp rakibinizin kalelerini yıkmak. Hero çeşitliliği oldukça geniş olan oyunda her hero’nun farklı özellikleri, zayıf ve güçlü oldukları yönleri olduğu için strateji oldukça önemli bir hale geliyor.

Oyun içerisinde bu hero kartlarından efsanevi kart çıkarma hilesi gibi bir şey olmadığı ve savaş esnasında da iksir sıkıntısı çok yaşandığı için sizlere sınırsız iksir hileli apk dosyasını veriyoruz böylece, istediğiniz tüm savaşçı kartlarına sahip olup, hiç bitmeyen iksiriniz sayesinde karşı tarafa sürekli olarak baskı kurarak zaferinizi garanti altına alabilirsiniz.

 

Dil: Türkçe

Geliştirici Firma: Supercell

Sürüm: 2.2.3

Boyut: 90 MB

Kurulum

Kurulum

İndirdiğiniz “ClashRoyaleHileliMOD223_Hemenindir.ORG.apk” dosyasını herhangi bir dosya yöneticisi uygulamasıyla bulup dokunarak kurabilirsiniz. Kurulumun ardından oyuna girerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde hile zaten kendiliğinden aktif olacaktır.

Apk indir  Alternatif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir