Anasayfa / Android Oyunlar / Android Aksiyon Oyunları / Jurassic Survival v1.1.7 Hileli MOD Apk indir – Jurassic Survival Hileli Apk indir

Jurassic Survival v1.1.7 Hileli MOD Apk indir – Jurassic Survival Hileli Apk indir

Jurassic Survival, Android Oyun platformunun son zamanlarda popülerleşen oyunlarından biri olup, Pride games Studios tarafından yaratılmıştır.

Bir Android hayatta kalma oyunu olan bu oyunda ki amacınız, dinazorların dünyanın hakimi olduğu tarih öncesi dönemde hayatta kalmaya çalışmaktır. İçinde geliştirilmiş olan bir craft sistemi sayesinde çeşitli araç gereçlere craftlayarak yeni nesneler elde etmeli ve bu nesneleri hayatta kalabilmek için olabildiğince işlevsel kullanmalısınız. Uzun soluklu bir yapıya sahip olan oyunda bir çok oyun içi alış-veriş unsuru olduğu için sizlere mega hile mod apk versiyonunu paylaşıyoruz. Bu sayede uzun uzun uğraşmadan, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Jurassic Survival Island: Evolved oyunu Play Store üzerinde 100.000’in üzerinde bir indirilme sayısına sahiptir.

Dil: İngilizce

Geliştirici Firma: Pride games Studio

Boyut: 73 MB

Kurulum

Kurulum

İndirdiğiniz “JurassicSurvival117-Hemenindir.ORG.apk” dosyasını herhangi bir dosya yöneticisi uygulamasıyla bulup dokunarak kurabilirsiniz. Kurulumun ardından oyuna girerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna ilk girdiğinizde dil rusça olacaktır, oyun içerisinde ki ayarlar bölümüne girerek dili ingilizce olarak seçebilirsiniz.

Apk indir  Alternatif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir