Anasayfa / Android Oyunlar / Android Aksiyon Oyunları / Minecraft Pocket Edition v1.5.0.1 Full Apk indir – Minecraft Apk indir

Minecraft Pocket Edition v1.5.0.1 Full Apk indir – Minecraft Apk indir

Minecraft Pocket Edition Apk, sürekli oynayan bir kitlesi bulunduğu için gelen her güncelleme sonrası son sürüm hileli apk olarak sitemize eklenmektedir.

Android Oyun platformunun en popüler oyunlarından biri olan Minecraft Pocket Edition’ın yapımcılığını MOJANG şirketi üstlenmiş olup, aynı isimli bilgisayar oyununun Android platformuna uyarlanmış versiyonudur.

Oldukça orjinal bir evrene sahip olan oyunda ki amacınız, kontrol ettiğiniz Steve karakteri ile küplerden oluşan bu sonsuz dünyada hayatta kalmak. Geceleri zombilerden kendinizi korumaya çalışırken gündüzleri ise çeşitli işlerle uğraşarak hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Oyun içerisinde bir çok ücretli yükseltme bulunduğu için sizlere hileli apk dosyasını veriyoruz, böylece hiç bir ücret ödemeden premium özelliklerden sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Minecraft Pocket Edition, play store üzerinden 10.000.000 kişi indirilmiş bir oyun olup normalde 25 tl karşılığında satılmaktadır.

Dil: Türkçe

Geliştirici Firma: MOJANG

Boyut: 68 MB

Kurulum

Kurulum

İndirdiğiniz “MinecraftPocketEdition1501-Hemenindir.ORG.apk” dosyasını herhangi bir dosya yöneticisi uygulamasıyla bulup dokunarak kurabilirsiniz. Kurulumun ardından oyuna girerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Apk indir  Alternatif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir